Nasz zespół

Zespół centrum medycznego Optis tworzą doświadczeni lekarze okuliści oraz specjaliści z zakresu optyki i optometrii. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, a także indywidualne podejście do każdego Pacjenta zapewnia efektywne leczenie, najlepsze standardy opieki oraz wysoki komfort Pacjenta podczas całego procesu.

Dr n. med. Judyta Anisko-Słomińska

specjalista chorób oczu

Specjalizuje się w diagnostyce i terapii chorób oczu, a w szczególności rogówki i zespołu suchego oka. Zajmuje się również zabiegami z zakresu mikrochirurgii oka, m.in. chirurgią refrakcyjną, terapią stożka rogówki (cross-linking, intacs), a także doborem twardych i miękkich soczewek kontaktowych, oraz ortokeratologią. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako pracownik Kliniki Chorób Oczu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie przez wiele lat zajmowała się pacjentami w Poradni Chorób Rogówki.

Lek. Marcin Słomiński

specjalista chorób oczu

Wieloletni pracownik Katedry i Kliniki Chorób Oczu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni. Zajmuje się diagnostyką i terapią chorób oczu, kwalifikacją do zabiegów okulistycznych, diagnostyką chorób plamki żółtej, a przede wszystkim specjalizuje się w leczeniu AMD- zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem. W kilku ośrodkach medycznych prowadzi program lekowy w leczeniu wysiękowej postaci AMD (iniekcje doszklistkowe preparatów Eylea i Lucentis).

Marzena Pomieczyńska-Gromala

rejestracja pacjentów