O nas

Okulistyczno-optyczne centrum medyczne Optis to nowoczesna placówka medyczna zrzeszająca zespół doświadczonych lekarzy okulistów.

Oferujemy szeroki zakres usług – od profilaktyki, przez diagnostykę, po leczenie dolegliwości związanych z zaburzeniami widzenia i narządu wzroku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szeroki zakres badań diagnostycznych, jak i nowoczesne metody leczenia. Między innymi specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu nagłych oraz przewlekłych chorób rogówki, takich jak: nawracające erozje czy dystrofie. Jako jeden z nielicznych ośrodków okulistycznych w Polsce posiadamy w wyposażeniu mikroskop konfokalny rogówki, umożliwiający wykonanie skaningowej laserowej mikroskopii konfokalnej rogówki, a tym samym pełniejszą i dokładniejszą diagnostykę. Zajmujemy się także diagnostyką chorób plamki żółtej oraz terapią anty-VEGF, polegającą na iniekcji substancji hamujących naczyniowy czynnik wzrostu śródbłonka do wnętrza gałki ocznej. Świadczymy także usługi optyczne, takie jak dobór odpowiednich okularów, opraw, soczewek oraz akcesoriów.

Jako lekarze specjaliści możemy pochwalić się szeroką wiedzą z zakresu okulistyki oraz doświadczeniem zawodowym, zdobywanymi przez lata studiów medycznych i specjalizacji, pracy w ośrodkach akademickich, a także podczas krajowych i międzynarodowych: kursów, sympozjów i konferencji naukowych.

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na dobro i komfort Pacjenta. Wszystkie badania i zabiegi przeprowadzamy w wyjątkowo bezpiecznych, przyjaznych pacjentowi warunkach, za pomocą najwyższej klasy urządzeń medycznych.